Česká podnikatelská pojišťovna podpoří Insurace Forum 2023

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) je univerzální pojišťovnou, svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti životního i neživotního pojištění.  Aktuálně spravuje 2,4 mil. smluv a její služby využívá více než 1, 3 mil. klientů. ČPP patří do české top pětky v žebříčku největších pojišťoven. S více než milionem pojištěných vozidel je dlouhodobě trojkou na trhu v povinném ručení.

 

Zástupci ČPP se pravidelně účastní konferencí a kulatých stolů v oblasti pojišťovnictví. Jsem rád, že jsme mohli podpořit konferenci, která je skvělou příležitostí pro setkání lídrů českých pojišťoven, pojišťovacích makléřů a odborných firem,“ říká předseda představenstva ČPP Pavel Wiesner.

 

„Věřím, že tato podnětná akce bude přínosná pro všechny zúčastněné, protože zde dochází k výjimečné synergii, kdy na této platformě budou o aktuálních tématech diskutovat přední odborníci z pojišťovnictví s představiteli Vlády ČR. Velmi také kvituji volbu tématu digitalizace a inovace, které je pro rozvoj pojišťoven zcela klíčové a tématu dlouhodobé péče, které nyní rezonuje širokou veřejností,“ uzavírá Wiesner.